Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
czwartek, 20 września 2018 r. 263 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Wiadomości » Aktualności
Infrastruktura turystyczna i rekreacyjna na terenie miasta i gminy Polanów
Wtorek, 14 sierpnia 2018 (14:20:07)
  • Treść wiadomości
  • Zdjęcia

Na terenie miasta i gminy Polanów powstały nowe, ogólnodostępne i nieodpłatne miejsca rekreacyjno-turystyczne w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Projekt został zrealizowany dla mieszkańców i turystów w miejscowościach: Buszyno, Dadzewo, Powidz, Wietrzno, Cetuń, Kępiny, Kościernica, Nadbór, Polanów, Rosocha, Rzeczyca Wielka i Wielin.

W czterech miejscowościach powstały zewnętrzne siłownie fitness, w innych zostały wybudowane wielofunkcyjne wiaty lub miejsca służące integracji społecznej mieszkańców. Wartość zadania to 560 tys. zł, dofinansowanie ok. 300 tys. zł.


Infrastruktura turystyczna i rekreacyjna na terenie miasta i gminy Polanów Infrastruktura turystyczna i rekreacyjna na terenie miasta i gminy Polanów Infrastruktura turystyczna i rekreacyjna na terenie miasta i gminy Polanów Infrastruktura turystyczna i rekreacyjna na terenie miasta i gminy Polanów Infrastruktura turystyczna i rekreacyjna na terenie miasta i gminy Polanów Infrastruktura turystyczna i rekreacyjna na terenie miasta i gminy Polanów Infrastruktura turystyczna i rekreacyjna na terenie miasta i gminy Polanów
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości