Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
poniedziałek, 10 grudnia 2018 r. 344 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Wiadomości » Aktualności
Diamentowe Gody Państwa Berezka z Nacławia
Wtorek, 20 listopada 2018 (08:32:22)

W niedzielę 18 listopada 2018 roku Diamentowe Gody - Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego świętowali Państwo Teresa i Jarosław Berezka z Nacławia. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski odznaczył Jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.


Wnuczka Państwa Berezka - pani Aneta Rogozińska, o swoich dziadkach napisała tak: "Babcia urodziła się 1937 roku w dawnym województwie poznańskim, dziadek zaś w 1938 roku w województwie rzeszowskim. W roku 1947 r.  wraz ze swoimi  rodzinami trafili na Ziemie Odzyskane . Zamieszkali  w  Sierakowie Sławieńskim. To tam będąc jeszcze dziećmi poznali się w szkole podstawowej, do której razem uczęszczali i to tam między nimi "zaiskrzyło". W dniu 15 listopada 1958 r. w Lejkowie zawarli związek małżeński. W grudniu 1959 r. urodziła im się córka Halina. W 1964 roku urodziła się druga córka, Krystyna. Natomiast w roku 1969 rodzi się syn Dariusz. W roku 1975 w związku z podjęciem przez oboje pracy w Państwowym Gospodarstwie Rolnym zamieszkują w Nacławiu i mieszkają tutaj do dziś. Po przejściu na emeryturę babcia   poświęcała swój czas na  zajmowanie się działką oraz czytanie  książek, obecnie ze względów zdrowotnych pozostało czytanie... Natomiast dziadek dalej dba o działkę i ciągle  rozwija swoje hobby jakim jest pszczelarstwo. Mają troje dzieci i czworo wnucząt: Anetę, Wojciecha, Katarzynę i Agatę."

Dostojnym Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy kolejnych lat w zdrowiu, radości i szczęściu rodzinnym.

Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości