Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
sobota, 29 kwietnia 2017 r. 119 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Wiadomości » Aktualności

W Katowicach 07/09.04.2017.r. w Hali OSS przy ul. 11 Listopada 16 odbyły się zawody o Grand Prix Polski: Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych w Badmintona W turnieju udział wzięło 395 zawodniczek i zawodników z całego kraju oraz z Czech. Zawody zostały rozegrane systemem grupowo - pucharowym i stały na bardzo wysokim poziomie. ZKB "Maced" Polanów Reprezentowali: Nikodem Ratkowski, Michalina Prendecka, Amelia Gryguła, Maciej Kruszyński, Hubert Sznyter, Filip Prendecki i Wojciech Lebioda. Najlepiej z naszych zawodników wypadł junior Nikodem Ratkowski zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce: w grze pojedynczej VIII - miejsce i w grze podwójnej V - miejsce. Miejsca w drugiej dziesiątce wywalczyli w młodzikach: Maciej Kruszyński i Hubert Sznyter w grze podwójnej XV - miejsce, Michalina Prendecka w parze z Joanną Kosarzycką MKB "Lednik" Miastko i Amelia Gryguła z Joanną Szerszeń UKS "Orbitek" Straszęcin XIII - miejsca, też w grze podwójnej ale w młodzikach młodszych na XIII - miejscu uplasował się Wojciech Lebioda w parze z Błażejem Lange MKB "Lednik" Miastko. W młodzikach w grze pojedynczej na XIX miejscu uplasował się Maciej Kruszyński, pozostali nasi młodzicy w grach pojedynczych: Michalina, Hubert i Filip zajęli odległe miejsca, najbliżej awansu do drugiej dziesiątki był Hubert Sznyter.

Wtorek, 25 kwietnia 2017 (14:57:09)

W Polanowie 01.04.2017.r. w Hali ZE-AO przy ul. Gradowe Wzgórze 7 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego (IMWZ) oraz Wojewódzka Olimpiada Młodzieży (WOM) w Badmintona. W zawodach udział wzięło 54 zawodniczki i zawodników reprezentujący kluby: LUKS "Krokus" Góralice, UKS OSiR Badminton" Sławno, "Pobrzeże" Koszalin, niezrzeszeni Kołobrzeg oraz ZKB "Maced" Polanów. Turniej został rozegrany systemem do dwóch przegranych i stał na różnym poziomie. Medalistami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali. 

Wtorek, 25 kwietnia 2017 (13:51:02)

W Miastku 25.03.2017.r. w Hali Gimnazjum przy ul. Wrzosowej 1 odbył się Ogólnopolski Turniej: Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików, Młodzików Młodszych oraz Wojewódzki Turniej: Żaków i Krasnali w Badmintona. W turnieju udział wzięło 121 zawodniczek i zawodników z różnych stron kraju. ZKB "Maced" Polanów reprezentowali: Nikodem Ratkowski, Monika Barańska, Oliwia Reichel, Michalina Prendecka, Hubert Sznyter, Maciej Kruszyński, Filip Prendecki, Miłosz Ryk, Wojciech Lebioda, Krystian Morawski, Filip Morawski, Weronika Szatkiewicz, Wiktoria Zblewska, Kacper Pyter, Wiktoria Rajkowska, Jakub Byrzykowski, Norbert Maciuszko, Karolina Cznadel i Katarzyna Byrzykowska.

Wtorek, 25 kwietnia 2017 (13:29:10)

Wtorek, 11 kwietnia 2017 (12:22:17)

W Kępnie 18/19.03.2017.r. w Hali KOSiR przy ul. Walki Młodych 9, odbyły się Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych Juniorów i Młodzików w Badmintona. W mistrzostwach udział wzięło 16 drużyn w tym 7 juniorów i 9 młodzików. Województwo Zachodniopomorskie Juniorów reprezentowali: Paula Roman UKS OSiR "Badminton" Sławno, Nikodem Ratkowski ZKB "Maced" Polanów, Karol Gontarz UKS "Krokus" Góralice i Nestor Gabrysiak UKS "Kometa" Sianów. Reprezentacja naszego województwa rozegrała trzy mecze w grupie uzyskując wyniki spotkań. W pierwszym przegranym meczu 0:5 z Województwem Wielkopolskim najbliżej wygranej gry był w grze pojedynczej Nestor Gabrysiak w trzecim secie poległ z Adrianem Jaśkowiakiem 21:13, Niko w grze mieszanej z Paulą Roman nie sprostali parze Magdalena Świerczyńska - Radosław Wróbel przegrali 0:2 była to pierwsza gra i byli jeszcze stremowani, bo nie powinni tyle przegrać. W grze deblowej para Nikodem Ratkowski - Karol Gontarz po zaciętej walce ulegli 17:21 i 18:21 po tej grze przegrywaliśmy już 0:3, przegraliśmy też grę pojedynczą juniorek i grę podwójną juniorek walkower. W drugim meczu było już lepiej w spotkaniu z Województwem Opolskim, pierwszą grę mieszaną para Niko Ratkowski - Paula Roman wygrała z parę Jakub Gireń - Weronika Kościułek 2:1 w drugiej grze Karol Gontarz przegrał z Kordianem Kobylnik 1:2, w trzeciej grze Paula Roman pokonała Dominikę Kwaśnik 2:1, w czwartej grze nasza para Nestor Gabrysiak - Niko Ratkowski poległa z Pawłem Gałązka - Maciejem Matusz minimalnie w setach ale 0:2 i w całym meczu był remis 2:2 i w ostatniej grze deblowej kobiet przegraliśmy 0:2 walkower i w całym meczu polegliśmy 2:3. W ostatnim meczu z Województwem Podkarpackim przegraliśmy 1:4 a jedyny punkt dla nas zdobyła Paula Roman w grze pojedynczej, tym samym nasza drużyna uplasowała się na VII miejscu.

Czwartek, 30 marca 2017 (10:56:03)

W dniach 14 i 21 marca w polanowskiej bibliotece przeprowadzono cykl zajęć z przedszkolakami (siedem grup od 3 do 6 lat) ph. "Idzie wiosna". Spotkania miały na celu przybliżenie najmłodszym czytelnikom dziecięcej poezji wiosennej i rozbudzanie zainteresowań czytelniczych. Bibliotekarki przedstawiły w formie kukiełkowej wiersze wybranych autorów np. Jana Brzechwy "Wiosenne porządki", Haliny Szayerowej "Przebiśnieg", Danuty Gellnerowej "Dwa jeże". Spotkania odbyły się w miłej, wiosennej atmosferze.

Piątek, 24 marca 2017 (22:01:38)

W Suwałkach 10/12.03.2017.r. w hali sportowej OSiR przy ul. Wojska Polskiego 2 odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików w Badmintona. W zawodach udział wzięło 135 zawodniczek i zawodników reprezentujący kluby z różnych stron kraju. W turnieju udział wzięli też zawodnicy z klubów z Łotwy i Białorusi. Turniej został rozegrany systemem grupowo-pucharowym i stał na wysokim poziomie. ZKB "Maced" Polanów reprezentowali w juniorach: Nikodem Ratkowski oraz w młodzikach: Michalina Prendecka, Amelia Gryguła, Maciej Kruszyński i Filip Prendecki. Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Nikodem Ratkowski, który w grze mieszanej w parze z Paulą Roman z UKS OSiR "Badminton" Sławno uplasował na bardzo dobrym IV miejscu jeśli przegrał mecz z partnerką to byli to reprezentanci Polski. W grze pojedynczej nasz zawodnik także zajął bardzo dobre IX miejsce. Młodziki spisali się słabiej ale w stosunku do turnieju podobnej rangi, który odbył się w Zielonce w październiku ubiegłego roku jest pewna poprawa i oby tak dalej.

Czwartek, 23 marca 2017 (14:19:45)

Drugie śniadanie to jedno z najbardziej zaniedbywanych dań w ciągu dnia! Najczęściej jemy skromne śniadanie i już po kilku godzinach jesteśmy głodni. W tej porze najczęściej sięgamy słodkie bułki czy wafelki zamiast zdrowego, porządnego posiłku. Kanapki to najszybszy, najtańszy i najprostszy sposób na pełnowartościowe śniadanie - o ile tylko dobrze je skomponujemy.

Środa, 22 marca 2017 (12:06:01)

7 marca 2017 odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: "Młodzież zapobiega pożarom". Patronat nad przebiegiem turnieju sprawowała Ochotnicza Straż Pożarna w Polanowie. Zakres tematyczny turnieju obejmował: tradycję i historię straży pożarnych, umiejętności i przepisy z zakresu ochrony ludności, ekologii i ratownictwa, organizację i zadania ochrony przeciwpożarowej, organizację i zadania OSP oraz ich Związku, przyczyny oraz okoliczności powstania i rozprzestrzeniania się pożarów, organizację i prowadzenie akcji ratowniczej, sprzęt ratowniczo - gaśniczy, instalacje i urządzenia przeciwpożarowe, zabezpieczenia przeciwpożarowe, zasady ewakuacji ludzi i mienia z pomieszczeń na wypadek pożaru, zasady udzielania pomocy przedlekarskiej. Uczniowie szkół z Polanowa, Bukowa i Żydowa walczyli o pierwsze miejsce w trzech kategoriach wiekowych.

Środa, 22 marca 2017 (11:49:04)

Z pewnością każdy uczeń Zespołu Szkół Publicznych w Polanowie zauważył, że na szkolnych korytarzach pojawiają się nowe wystawy. Dotyczą one wielkich postaci ze świata literatury i sztuki. Mają przybliżyć wszystkim sylwetki pisarzy i malarzy, przez co zachęcić do sięgania po ich dzieła, do zgłębiania wiedzy, do szukania swoich czytelniczych celów. Prezentowane materiały trafiają do ZSP w Polanowie dzięki owocnej współpracy z Koszalińską Biblioteką Publiczną im. Joachima Lelewela. Ostatnio mogliśmy oglądać wystawę związaną z postacią Tadeusza Kościuszki. Przypominamy, że rok 2017 został ogłoszony rokiem rzeki Wisły, Josepha Conrada-Korzeniowskiego, Józefa Piłsudskiego, Adama Chmielowskiego, Honorata Koźmińskiego oraz wspomnianego Tadeusza Kościuszki. Wcześniej przyglądaliśmy się twórczości K. I. Gałczyńskiego, obecnie zaś podziwiać możemy wystawę o życiu i twórczości Aleksandra Fredry.

Środa, 22 marca 2017 (11:33:23)

Wyjątkowo dużo zawodników wzięło udział w XI Drużynowym Turnieju Szachowym o Puchar Starosty Koszalińskiego. Zawody zorganizowane przez UKS "GRAD" w Polanowie rozegrano w Zespole Szkół Publicznych w Polanowie w sobotę 25 lutego. W zmaganiach wzięło udział 19 zespołów ze Sławna, Sławska, Lejkowa, Szczeglina, Kołobrzegu, Rosnowa, Wyszewa, Rosochy, Jacinek, Rzeczycy oraz oczywiście z Polanowa - w sumie 56 zawodników i zawodniczek. Wśród uczestników był nawet Pakistańczyk, mieszkający w Polsce. Wspólnie grali emeryci, dorośli, młodzież i dzieci. Turniej sędziował pan Tomasz Kawalec. Rozegrano siedem rund, każdy zawodnik miał po 15 minut czasu do namysłu.

Środa, 22 marca 2017 (11:22:16)

1 marca 2017 roku w Mielnie odbyła się Gimnazjada Powiatowa w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Uczestniczyły w nim drużyny: Gimnazjum Mielno, Gimnazjum Sianów, Gimnazjum Dąbrowa oraz Gimnazjum Polanów.
Dziewczęta z Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Polanowie zajęły II miejsce, pokonując Gimnazjum z Sianowa oraz Gimnazjum z Dąbrowy, niestety uległy gospodyniom turnieju Gimnazjum z Mielna.

Środa, 22 marca 2017 (11:04:43)

Luty przebiegał pod hasłem: "Nigdy Nie Jesteś Bezpieczny W Sieci. Uważaj!". Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Polanowie mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez pracowników Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej z Koszalina, pt.: "Nie - Dla Cyberprzemocy" oraz w spotkaniach dotyczącym cyberprzemocy, prowadzonych przez policjantkę, panią Marię Czajkowską z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji KMP w Koszalinie. Na korytarzu szkolnym pojawiło się hasło przewodnie oraz informacje zawierające treści o bezpieczeństwie w sieci. Na zebraniu z rodzicami 9 lutego 2017 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdawali rodzicom ulotki przygotowane przez Zespół Wychowawczy z cennymi wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa w Internecie.

Środa, 22 marca 2017 (10:55:18)

Sołectwo Krytno. Film wykonany w ramach projektu "Rendez - vous z przyrodą" dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX".

 

Piątek, 17 marca 2017 (10:23:37)
W czwartek 23 lutego mieszkańcy Polanowa mieli okazję obejrzeć zmagania młodych zapaśników. Na zaproszenie naszej młodej drużyny GRAD Polanów przyjechały do Polanowa drużyny Gimsport Międzyzdroje, UKS LOTNIK Rosnowo oraz ZKS Koszalin. Drużyny te reprezentowali uczestnicy zapaśniczego zgrupowania feryjnego w Koszalinie, a mecz w Polanowie był podsumowaniem ich tygodniowych intensywnych treningów.

 

Poniedziałek, 06 marca 2017 (15:24:38)

XI Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Koszalińskiego

Wyjątkowo dużo zawodników wzięło udział w XI Drużynowym Turnieju Szachowym o Puchar Starosty Koszalińskiego. Zawody zorganizowane przez UKS "GRAD" w Polanowie rozegrano w Zespole Szkół Publicznych w Polanowie w sobotę 25 lutego. W zmaganiach wzięło udział 19 zespołów ze Sławna, Sławska, Lejkowa, Szczeglina, Kołobrzegu, Rosnowa, Wyszewa, Rosochy, Jacinek, Rzeczycy oraz oczywiście z Polanowa - w sumie 56 zawodników i zawodniczek. Wśród uczestników był nawet Pakistańczyk, mieszkający w Polsce. Wspólnie grali emeryci, dorośli, młodzież i dzieci. Turniej sędziował pan Tomasz Kawalec. Rozegrano siedem rund, każdy zawodnik miał po 15 minut czasu do namysłu. 

Poniedziałek, 06 marca 2017 (15:16:52)

Gmina Polanów przygotowuje się do wdrożenia reformy edukacji wynikającej z przyjętej przez  Parlament  RP ustawy Prawo oświatowe i  ustawy wprowadzającej przepisy - Prawo oświatowe, które Prezydent RP podpisał w styczniu 2017r.  

Rada Miejska w Polanowie zgodnie art.206 ustawy  z dnia 14 grudnia 2016 r. przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 60) podjęła w dniu 28 lutego uchwałę Nr XXXV/186/17 w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów, prowadzonych przez Gminę Polanów, do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą - Prawo oświatowe.

Uchwalony projekt  dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów, prowadzonych przez Gminę Polanów, do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą - Prawo oświatowe podlega   obligatoryjnemu  zaopiniowaniu przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie oraz reprezentatywne organizacje związkowe.

Po uzyskaniu pozytywnej opinii  Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie w, Rada Miejska w Polanowie w terminie do dnia 31 marca 2017r. podejmuje uchwałę w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów, prowadzonych przez Gminę Polanów, do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą - Prawo oświatowe na okres od dnia 1 września 2017r. do dnia 31 sierpnia 2019r.

Zgodnie z art. 117 ust.1 i art.118   ustawy z dniem 1 września 2017r.  dotychczasowa sześcioletnia szkoła podstawową staje się ośmioletnią szkołą podstawową, uczniowie klas I - VI dotychczasowej sześcioletniej szkoły podstawowej stają się uczniami odpowiednich klas ośmioletniej szkoły podstawowej. Dotychczasowe szkoły filialne pozostaną filiami obejmującymi strukturą organizacyjną te same klasy szkoły podstawowej.

W konsekwencji powyższego, zgodnie z art.127   ustawy z dniem 1 września 2017r. likwiduje się klasę I, a w latach następnych kolejne klasy dotychczasowego gimnazjum, a na rok szkolny 2017/2018 nie przeprowadza się postępowania rekrutacyjnego do kl. I dotychczasowego gimnazjum. 

Od 1 września 2019r. dotychczasowe trzyletnie liceum stanie się liceum czteroletnim.

Mając na uwadze ustawowe zmiany,   w uchwale w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów, prowadzonych przez Gminę Polanów, do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą - Prawo oświatowe zaprojektowano:

- dla szkół podstawowych w: Polanowie, Nacławiu, Bukowie , Żydowie - sieć szkół oraz granice ich obwodów szkolnych,

- dla gimnazjum  warunki włączenia Gimnazjum w Polanowie do Szkoły Podstawowej w Polanowie  wskutek czego Gimnazjum w Polanowie zakończy swoją działalność z dniem 31 sierpnia 2017r., a od 1 września Szkoła Podstawowa w Polanowie wchodząca w skład Zespołu Szkół Publicznych będzie szkołą ośmioklasową prowadzącą dotychczasowe  klasy gimnazjalne do ustawowego terminu ich wygaszenia tj. do 31 sierpnia 2019r.

Piątek, 03 marca 2017 (14:27:22)

W Bytowie 25.02.2017.r. w Hali Gimnastycznej SP Nr 2 przy ul. ks. dr. B. Domańskiego 13 odbył się Ogólnopolski Turniej: Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Badmintona. W zawodach udział wzięło 33 zawodniczek i zawodników reprezentujący kluby: UKS Poznań, OTB Ostrów Wielkopolski, UKS Gawra Niedźwiedź, SKS Matchpoint Ślęza, ZKB "Maced" Polanów i gospodarze UKS "Dwójka" Bytów. Zawody zostały rozegrane systemem grupowo-pucharowym i stały na różnym poziomie. ZKB "Maced" Polanów wziął udział tylko w młodzikach młodszych a reprezentowali nas: Weronika Szatkiewicz, Wiktoria Rajkowska, Wiktoria Zblewska, Kacper Pyter, Krystian Morawski, Filip Morawski, Jakub Byrzykowski, Marcel Malek i Norbert Maciuszko. 

Piątek, 03 marca 2017 (13:06:10)
W Miastku 11.02.2017.r. w hali Gimnazjum przy ul. Wrzosowej 1 odbył się Ogólnopolski Turniej: Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych oraz Wojewódzki Turniej: Młodzików, Młodzików Młodszych, Żaków i Krasnali w Badmintona. Zawody rozegrano systemem grupowo - pucharowym i stały na różnym poziomie. W turnieju wystąpiło 60 zawodniczek i zawodników reprezentujący kluby: UKS OSiR "Badminton" Sławno. UKS "Dwójka" Bytów, Sportowa Politechnika Gdańsk, UKS Poznań, ZKB "Maced" Polanów i gospodarze MKB "Lednik" Miastko. ZKB "Maced" Polanów reprezentowali: Monika Barańska, Oliwia Reichel, Maciej Kruszyński, Amelia Gryguła, Katarzyna Byrzykowska, Marcel Malek, Jakub Byrzykowski, Norbert Maciuszko, Kacper Pyter, Weronika Szatkiewicz, Wiktoria Zblewska, Krystian Morawski, Wiktoria Rajkowska, Filip Morawski i Karolina Czynadel.
Piątek, 03 marca 2017 (12:53:36)
1 marca rozpocznie funkcjonowanie Krajowa Administracja Skarbowa, będąca połączeniem administracji podatkowej, Służby Celnej oraz kontroli skarbowej.
 
Wtorek, 28 lutego 2017 (10:09:44)

Marszalek Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną tematycznie z województwem zachodniopomorskim. Jest to już VIII edycja Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.
Konkurs adresowany jest do absolwentów uczelni wyższych z terenu całej Polski.
Prace mogą być nadsyłane w trzech kategoriach tematycznych: planowanie przestrzenne i projektowanie urbanistyczne, projektowanie architektoniczne, oraz architektura krajobrazu o znaczeniu ponadlokalnym.

Wtorek, 21 lutego 2017 (12:04:19)

Od dnia 01 stycznia 2017 roku zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Polanowie nr XXXII/166/16 z dnia 29 listopada 2016 r. w sprawie wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki tej opłaty na terenie Gminy Polanów wzrosła opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Dla nieruchomości na której zamieszkują mieszkańcy:
1. Ustala się stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w wysokości 17,00 zł miesięcznie od każdego mieszkańca, jeżeli odpady nie są zbierane i odbierane w sposób selektywny.
2. Ustala się stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w wysokości 12,00 zł miesięcznie od każdego mieszkańca, jeżeli odpady są zbierane i odbierane w sposób selektywny.

Wtorek, 03 stycznia 2017 (14:22:07)
5 sierpnia 2015r. Sejm RP uchwalił ustawę o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej. Celem ustawy jest stworzenie ogólnopolskiego systemu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej. Zgodnie z ustawą zadanie z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej powierzono do realizacji powiatom jako zadanie zlecone z zakresu administracji rządowej, które realizowane jest od stycznia 2016r.
 
Gmina Polanów zawarła porozumienie z Powiatem Koszalińskim w celu utworzenia w Polanowie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, który funkcjonuje od 1 stycznia 2016r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Polanów, ul. Wolności 7.
 
Punkt jest czynny w każdy wtorek i piątek w godz. od 8.00 do 12.00.

 

Wtorek, 19 stycznia 2016 (11:28:53)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowymi publikacjami opracowanymi w ramach projektu: "Wydanie publikacji informacyjnych i promocyjnych miasta i gminy Polanów oraz wykonanie gadżetów promujących dziedzictwo kulturowe i historyczne Ziemi Polanowskiej".

Papierowe wersje dostępne są w Punkcie Informacji Turystycznej w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Polanowie, przy ulicy Wolności 7.

Publikacje dystrybuowane są nieodpłatnie.

Projekt był dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013.

UELEADERPROW

 

Czwartek, 25 czerwca 2015 (11:00:21)
wiadomości: 25, strona 1 z 1