Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
środa, 19 grudnia 2018 r. 353 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Nasza gmina
Gmina Polanów w konkursie Laur Bezpieczeństwa
Wtorek, 10 listopada 2009 (11:25:17) - data aktualizacji: Piątek, 11 marca 2011 (20:26:21)
Ogłoszone zostały wyniki I edycji wojewódzkiego konkursu "Laur Bezpieczeństwa". Podejmowane przez Gminę Polanów przedsięwzięcia w zakresie dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców i gości gminy zostały ocenione bardzo wysoko. Miło nam poinformować, że zostaliśmy zdobywcami III miejsca w konkursie. Nagroda przewidziana przez organizatorów w wysokości 10 tyś zł zostanie w całości przeznaczona na działania związane z poprawą stanu bezpieczeństwa. Uważamy, że jest to wspólny sukces wszystkich organizacji, instytucji oraz osób prywatnych dbających o szeroko rozumiane bezpieczeństwo w naszej gminie. Szczególnie pragniemy podziękować Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie, bez udziału której wiele z podejmowanych przez nas inicjatyw nie mogłoby zostać zrealizowanych.
Laur bezpieczeństwa Laur bezpieczeństwa Laur bezpieczeństwa Laur bezpieczeństwa
Załączone zdjęcia przedstawiają: Burmistrza Polanowa Grzegorza Lipskiego, Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie insp. Wiesława Tyla oraz statuetkę "Laur Bezpieczeństwa" i czek na 10 tyś zł.
Autor dokumentu: Jerzy Hirowicz
Cofnij Drukuj