Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
środa, 19 grudnia 2018 r. 353 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Nasza gmina
Bezpieczna Droga do Szkoły - 2011
Czwartek, 13 października 2011 (13:59:10) - data aktualizacji: Czwartek, 13 października 2011 (14:02:46)
W dniu 13 października 2011 r. na terenie gminy Polanów została przeprowadzona akcja "Bezpieczna Droga do Szkoły". Organizatorami akcji byli: Urząd Miejski w Polanowie, Komenda Miejska Policji w Koszalinie, Straż Miejska w Polanowie oraz Szkoły Podstawowe z terenu gminy Polanów.
Działanie skierowane były do wszystkich pięcio, sześcio i siedmiolatków z terenu gminy Polanów. Już od wczesnych godzin rannych Policjanci Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie oraz Posterunku Policji w Polanowie kontrolowali samochody przewożące dzieci do szkoły. O godzinie 9.00 funkcjonariusze Policji wspólnie ze strażnikami miejskimi w Szkole Podstawowej w Polanowie, Szkole Podstawowej w Bukowie oraz Społecznej Szkole Podstawowej w Garbie przeprowadzili zajęcia, przekazując dzieciom podstawowe informacje o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze.
Na zakończenie spotkań każde dziecko otrzymało elementy odblaskowe, kamizelki a Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przekazali dla szkół elementarze "Gryfusia", uczące najmłodszych bezpiecznych zachowań.

Bezpieczna Droga do Szkoły Bezpieczna Droga do Szkoły Bezpieczna Droga do Szkoły Bezpieczna Droga do Szkoły Bezpieczna Droga do Szkoły Bezpieczna Droga do Szkoły Bezpieczna Droga do Szkoły Bezpieczna Droga do Szkoły Bezpieczna Droga do Szkoły Bezpieczna Droga do Szkoły Bezpieczna Droga do Szkoły Bezpieczna Droga do Szkoły Bezpieczna Droga do Szkoły Bezpieczna Droga do Szkoły
Autor dokumentu: Jerzy Hirowicz
Cofnij Drukuj