Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
środa, 25 kwietnia 2018 r. 115 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
IGRASZKI Z MAMĄ I TATĄ NA SPORTOWO
Piątek, 28 października 2016 (07:57:29)

20 października 2016r. spotkaliśmy się już na piątym integracyjnym spotkaniu sportowym pod hasłem,, Igraszki z mamą i tatą" . We wspólnej zabawie wzięły udział dzieci i ich rodzice, którym towarzyszyła również kadra pedagogiczna z panią dyrektor Elżbietą Sekuła na czele.
Głównym celem organizacji tego jesiennego południa było zachęcenie dzieci do uprawiania sportu ze swoimi rówieśnikami i rodzicami. Równie ważna była integracja, zarówno najmłodszych przedszkolaków z tymi starszymi, jak i integracja rodziców i nauczycieli.W hali widowiskowo- sportowej przy ZEAO wzięło udział 108 dzieci i ich rodziców.
W ten sposób powstało 6 ekip licząc po 9 dzieci i 9 rodziców. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor witając przybyłych gości, życząc im bezpiecznej i wesołej zabawy. Na uczestników czekało 9 konkurencji sportowych, które przeplatały się zabawami i tańcami integracyjnymi. Choć rywalizacja była zacięta to najważniejsza była dobra zabawa. W efekcie wszyscy uczestnicy jesiennego sportowego spotkania otrzymali dyplomy i zdrowe czerwone jabłuszko.
Na koniec spotkania dla dzieci i rodziców czekała niespodzianka, trzy układy taneczne poprowadzone przez licencjonowanego instruktora zumby pana Grzegorza Trafnego.
Dziękujemy rodzicom i dzieciom za tak liczne przybycie, oraz dyrektorowi pani Teresie Radziejewskiej i pracownikom ZEAO za pomoc w organizacji spotkania. 

Autor zdjęć: Przedszkole w Polanowie
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości