Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
wtorek, 24 kwietnia 2018 r. 114 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie z dietetykiem
Środa, 09 listopada 2016 (08:10:56)

 19 listopada 2016r. o godzinie 10:00 w Ośrodku Kultury w Polanowie mieszkańcy naszej gminy będą mieli okazję do darmowego spotkania z dietetykiem. Konsultacje ze specjalistą od prawidłowego odżywiania to kolejny etap akcji profilaktyki nowotworowej "Zwalczamy nowotwory".
W trakcie spotkania każdy z mieszkańców będzie mógł zasięgnąć informacji na temat zdrowego odżywiania. Dietetyk wskaże również sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów. Jak wykazują badania, jednym z głównych czynników środowiskowych powodujących nowotwory jest otyłość.
W trakcie konsultacji mieszkańcy uzyskają możliwość zważenia się, pomiaru tkanki tłuszczowej oraz składu masy ciała - wraz z wydrukiem tych informacji. Podobnie jak wstęp na spotkanie, uzyskanie tych informacji będzie darmowe. Ponadto każdy uczestnik konsultacji otrzyma drobny upominek.
Mające na celu wykształcenie pozytywnych postaw w zakresie zdrowego odżywiania się spotkanie z dietetykiem to kolejny etap realizowanego przez koszalińskie Starostwo Powiatowe programu pod hasłem "Zwalczamy nowotwory". W zeszłym tygodniu (26-27 października) podczas ćwiczeń na Hali Widowisko-Sportowej swoją wiedzę na temat profilaktyki nowotworowej poszerzali uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Polanów.

Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości