Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
czwartek, 21 czerwca 2018 r. 172 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Czas na poprawę gry
Środa, 23 listopada 2016 (08:59:06)

W Solcu Kujawskim 19.11.2016.r. w Hali OSiR przy ul. Bojowników o Wolność i Demokracji 3, odbył się Ogólnopolski Turniej: Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych w Badmintona. W turnieju udział wzięło 108 zawodniczek i zawodników z kilkunastu klubów z całego kraju. ZKB "Maced" Polanów reprezentowali: Oliwia Reichel, Monika Barańska, Michalina Prendecka, Amelia Gryguła, Hubert Sznyter, Maciej Kruszyński, Filip Prendecki, Weronika Szatkiewicz, Wiktoria Zblewska, Wiktoria Rajkowska, Kacper Pyter, Filip Morawski, Krystian Morawski, Jakub Byrzykowski, Maciej Barański i Norbert Maciuszko. Był to trzeci i ostatni turniej z cyklu turniejów o "Puchar Kujaw" W poszczególnych kategoriach wiekowych osiągnęliśmy następujące wyniki.Juniorzy młodsi:
- gra pojedyncza juniorek mł.: IV - miejsce Oliwia Reichel, VII - m. Monika Barańska,
- gra podwójna juniorek mł.: II - m. M. Barańska - O. Reichel.
Młodziki:
- gra pojedyncza młodziczek: V - m. Michalina Prendecka, VII - m. Amelia Gryguła,
- gra pojedyncza młodzików: III - m. Maciej Kruszyński, V - m. Filip Prendecki, XIII - Hubert Sznyter,
- gra podwójna młodziczek: III - m. M. Prendecka - Joanna Kosarzycka MKB "Lednik" Miastko, V - m. A. Gryguła - Natalia Maciupa MKB "Lednik" Miastko,
- gra podwójna młodzików: I - m. M. Kruszyński - H. Sznyter.
Młodziki młodsi:
- gra pojedyncza młodziczek mł.: XI - miejsca Wiktoria Zblewska, Weronika Szatkiewicz, Wiktoria Rejkowska,
- gra pojedyncza młodzików młodszych: IX Jakub Byrzykowski, Filip Morawski, Norbert Maciuszko, XVII - miejsca Kacper Pyter, Krystian Morawski i Maciej Barański.
W tym turnieju młodziczki młodsze i młodziki młodsi grali tylko w grach pojedynczych bo konkurencja była duża i mieli za zadanie obserwować starsze rywalki i rywali w grze jak mocno trzeba grać, żeby odnosić podobne sukcesy za parę lat. W juniorkach młodszych dobrze spisała się Oliwia Reichel zajmując w grze pojedynczej bardzo dobre IV miejsce w młodziczkach Michalina Prendecka wygrała grupę i nie dużo jej zabrakło do wejścia do półfinału, dobrze zaprezentowała się też Amelia Gryguła mimo, że zajęła drugie miejsce w grupie to pozostawiła po sobie dobre wrażenie. Wśród młodzików w grze pojedynczej Maciek Kruszyński zajął bardzo dobre III - miejsce, też bardzo dobrze w tej grupie wiekowej spisał się Filip Prendecki w grze pojedynczej po wygraniu grupy zajął V - miejsce. Natomiast w grze podwójnej młodzików nie mieli sobie równych M. Kruszyński - H. Sznyter zajmując I miejsce na drugim miejscu w grze podwójnej uplasowała się eksperymentalna para juniorek młodszych M. Barańska - O. Reichel i ostatnie miejsce na podium z naszych zawodniczek przypadło dla M. Prendeckiej w grze podwójnej młodziczek. Za miejsca na podium zawodnicy otrzymali medale. W klasyfikacji indywidualnej za trzy turnieje o "Puchar Kujaw" trofeum to zdobyli w juniorach młodszych: Oliwia Reichel III miejsce w młodziczkach Michalina Prendecka II miejsce i w młodzikach Maciej Kruszyński także II miejsce.  W tym roku kalendarzowym jeszcze weźmiemy udział w turnieju w Sulęcinie w kategorii młodzików młodszych który zamknie okres startów jesiennych i trzeba będzie się ostro wziąć do poprawiania błędów i braków przed startami zimowymi jakie występowały w grze od września.

Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości