Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
wtorek, 24 kwietnia 2018 r. 114 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w gminie Polanów
Środa, 18 stycznia 2017 (13:18:53)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w gminie Polanów grała przez dwa dni. 14 stycznia, w hali widowisko-sportowej odbył się X Turniej Piłki Siatkowej Jednostek OSP Powiatu Koszalińskiego. Uczestniczyło w nim sześć drużyn OSP z Będzina, Biesiekierza, Sierakowa, Nacławia, Żydowa, Polanowa oraz jedna drużyna PSP z Koszalina. Podczas Turnieju przeprowadzono licytację na rzecz 25. Finału WOŚP. Koszulki, kubeczki, bombki i inne gadżety z pamiątkowym nadrukiem rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Rekordową kwotę -350,00zł wylicytował Arnold Potocznik z OSP w Polanowie, za przepiękny plakat WOŚP.Dochód z licytacji wyniósł 1 833,77 zł.
A oto wyniki Turnieju:
I m-ce - OSP Będzino - Puchar Przew. Rady Powiatu Koszalińskiego
II m-ce - PSP Koszalin - Puchar Burmistrza Polanowa
III m-ce - OSP Żydowo - Puchar Komendanta PSP w Koszalinie
Wręczono również pamiątkowe puchary dla najmłodszego i najstarszego uczestnika Turnieju, którymi okazali się strażacy z OSP w Biesiekierzu.
W niedzielę, 15 stycznia, 50 osób wyposażonych w identyfikatory i kolorowe puszki wyruszyło by kwestować na rzecz 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórkę prowadzili wolontariusze ze świetlic w Bożenicach, Chociminie, Garbnie, Gołogórze, Jacinkach, Karsinie, Kościernicy, Krytnie, Nacławiu, Rekowie, Rzeczycy Wlk. i Sowinku oraz wolontariusze ze szkół podstawowych w Bukowie, Polanowie, Żydowie oraz młodzież z ZSP w Polanowie. W tym roku rekordzistami wśród kwestujących zostali:
Adrian Kaszubowski - 964,31 zł oraz Miłosz Kawalec - 956,06 zł.
Ogólnie kwestujący zebrali kwotę 13 666,61 zł.
Podsumowując, wpłata Gminy Polanów na rzecz 25. Finału WOŚP dla ratowania zdrowia i życia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom wynosi 15 500,38 zł.
Wielkie dzięki wszystkim, za wszystko i jak powiedział Jurek Owsiak " …. pamiętajcie, że każdy dobry gest, dobre słowo, dobry uczynek może nie natychmiast, może za chwilę, ale na pewno wróci do Was."

Siema za rok !!!

Autor zdjęć: Aleksander Andrzejewski
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości