Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. 169 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Szanse w grach podwójnych
Piątek, 03 marca 2017 (13:06:10)

W Bytowie 25.02.2017.r. w Hali Gimnastycznej SP Nr 2 przy ul. ks. dr. B. Domańskiego 13 odbył się Ogólnopolski Turniej: Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Badmintona. W zawodach udział wzięło 33 zawodniczek i zawodników reprezentujący kluby: UKS Poznań, OTB Ostrów Wielkopolski, UKS Gawra Niedźwiedź, SKS Matchpoint Ślęza, ZKB "Maced" Polanów i gospodarze UKS "Dwójka" Bytów. Zawody zostały rozegrane systemem grupowo-pucharowym i stały na różnym poziomie. ZKB "Maced" Polanów wziął udział tylko w młodzikach młodszych a reprezentowali nas: Weronika Szatkiewicz, Wiktoria Rajkowska, Wiktoria Zblewska, Kacper Pyter, Krystian Morawski, Filip Morawski, Jakub Byrzykowski, Marcel Malek i Norbert Maciuszko. Wzięliśmy udział przede wszystkim w grach podwójnych, żeby nadrobić w punktacji list klasyfikacyjnych PZBad. bo tylko w tych grach ta grupa ma szanse z list klasyfikacyjnych dostać się do Mistrzostw Polski, które odbędą się 19/21.05.2017.r. w Białymstoku i dlatego nie wszyscy wzięli udział w grach pojedynczych. Wyniki jakie osiągnęliśmy są następujące.
Gra pojedyncza młodziczek młodszych: VII - miejsce Wiktoria Rajkowska.
Gra pojedyncza młodzików młodszych: V - m. Marcel Malek, IX - miejsca Krystian Morawski i Norbert Maciuszko.
Gra podwójna młodziczek młodszych: III - m. Weronika Szatkiewicz - Wiktoria Zblewska.
Gra podwójna młodzików młodszych: III - m. Jakub Byrzykowski - Norbert Maciuszko, V - VI miejsca: Filip Morawski - Krystian Morawski i Marcel Malek - Kacper Pyter.
Gra mieszana młodzików młodszych: III - m. Jakub Byrzykowski - Wiktoria Zblewska, V - VI miejsca: Kacper Pyter - Weronika Szatkiewicz i Filip Morawski - Wiktoria Rajkowska.
Cała nasza ekipa trenuje dopiero półtora roku więc w grach pojedynczych ma małe szanse awansować do Mistrzostw Polski z list klasyfikacyjnych PZBadu a awansuje 30 zawodniczek czy 30 zawodników w grach pojedynczych dwie czy dwóch dostają dzikie karty natomiast w grach podwójnych awansują 22 najlepsze pary i dwie pary otrzymują dzikie karty. Nasze zawodniczki i zawodnicy w grach podwójnych grają coraz lepiej ale czy im to wystarczy do awansu do Mistrzostw Polski zobaczymy szanse są a jak będzie czas pokaże.

 

Autor zdjęć: Marian Pietruszyński
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości