Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
środa, 25 kwietnia 2018 r. 115 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
XI Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Koszalińskiego 2017
Środa, 22 marca 2017 (11:22:16)

Wyjątkowo dużo zawodników wzięło udział w XI Drużynowym Turnieju Szachowym o Puchar Starosty Koszalińskiego. Zawody zorganizowane przez UKS "GRAD" w Polanowie rozegrano w Zespole Szkół Publicznych w Polanowie w sobotę 25 lutego. W zmaganiach wzięło udział 19 zespołów ze Sławna, Sławska, Lejkowa, Szczeglina, Kołobrzegu, Rosnowa, Wyszewa, Rosochy, Jacinek, Rzeczycy oraz oczywiście z Polanowa - w sumie 56 zawodników i zawodniczek. Wśród uczestników był nawet Pakistańczyk, mieszkający w Polsce. Wspólnie grali emeryci, dorośli, młodzież i dzieci. Turniej sędziował pan Tomasz Kawalec. Rozegrano siedem rund, każdy zawodnik miał po 15 minut czasu do namysłu.Najlepszy wynik i Puchar Starosty Koszalińskiego z dużą przewagą nad kolejnymi drużynami uzyskał zespół ze Sławna: Kordian Adamski, Piotr Rogalski i Krzysztof Kędzierski. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szczeglina: Paweł Ałkowski, Kajetan Woch i Bartłomiej Kujaszewski. Trzecie miejsce zajęła kolejna drużyna ze Sławna: Zbigniew Mielczarski, Dawid Piekarski, Bartłomiej Glinka. Na szóstym miejscu uplasowała się najlepsza drużyna z Polanowa, którą reprezentowali uczniowie ZSP w Polanowie: Piotr Wąsik, Alan Belka, Sebastian Wlaźlak.

Indywidualnie najlepszy był Paweł Ałkowski ze Szczeglina, który zdobył komplet 7 punktów. W kategorii do lat 18 najlepszy wynik osiągnął Mateusz Knap, a w kategorii do lat 12 Jakub Karczyński - obaj z Zespołu Szkół w Sławsku. Zawodnicy ci otrzymali statuetki ufundowane przez Zachodniopomorską Izbę Rolniczą.

Oprócz tych wyróżnień, wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody rzeczowe i upominki - sprzęt sportowy, zabawki i gadżety. Nagrody zakupione zostały przez organizatora turnieju - UKS GRAD w Polanowie, dzięki wsparciu sponsorów: Gminy Polanów, Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej.

Autor zdjęć: Jacek Jachimowski
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości