Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
wtorek, 24 kwietnia 2018 r. 114 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Eliminacje Gminne w Polanowie 2017
Środa, 22 marca 2017 (11:49:04)

7 marca 2017 odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: "Młodzież zapobiega pożarom". Patronat nad przebiegiem turnieju sprawowała Ochotnicza Straż Pożarna w Polanowie. Zakres tematyczny turnieju obejmował: tradycję i historię straży pożarnych, umiejętności i przepisy z zakresu ochrony ludności, ekologii i ratownictwa, organizację i zadania ochrony przeciwpożarowej, organizację i zadania OSP oraz ich Związku, przyczyny oraz okoliczności powstania i rozprzestrzeniania się pożarów, organizację i prowadzenie akcji ratowniczej, sprzęt ratowniczo - gaśniczy, instalacje i urządzenia przeciwpożarowe, zabezpieczenia przeciwpożarowe, zasady ewakuacji ludzi i mienia z pomieszczeń na wypadek pożaru, zasady udzielania pomocy przedlekarskiej. Uczniowie szkół z Polanowa, Bukowa i Żydowa walczyli o pierwsze miejsce w trzech kategoriach wiekowych.Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Polanowie startowali w dwóch kategoriach.
Grupa gimnazjum: I miejsce - Zuzanna Stankiewicz 1 B, II miejsce - Paulina Piątkowska 1 B, III miejsce - Jakub Czajkowski 3 D.
Grupa liceum: I miejsce - Adrian Kaszubowski 3LO, II miejsce - Daniel Stasiak 2LO.
Dodatkową atrakcją były zajęcia prowadzone przez strażaków z Polanowa, podczas których zapoznała się z nowoczesnym wyposażeniem wozu ratownictwa drogowego.

Autor zdjęć: Beata Czajka
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości