Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
wtorek, 26 września 2017 r. 269 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
W Miastku 14 x podium
Wtorek, 25 kwietnia 2017 (13:29:10)

W Miastku 25.03.2017.r. w Hali Gimnazjum przy ul. Wrzosowej 1 odbył się Ogólnopolski Turniej: Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików, Młodzików Młodszych oraz Wojewódzki Turniej: Żaków i Krasnali w Badmintona. W turnieju udział wzięło 121 zawodniczek i zawodników z różnych stron kraju. ZKB "Maced" Polanów reprezentowali: Nikodem Ratkowski, Monika Barańska, Oliwia Reichel, Michalina Prendecka, Hubert Sznyter, Maciej Kruszyński, Filip Prendecki, Miłosz Ryk, Wojciech Lebioda, Krystian Morawski, Filip Morawski, Weronika Szatkiewicz, Wiktoria Zblewska, Kacper Pyter, Wiktoria Rajkowska, Jakub Byrzykowski, Norbert Maciuszko, Karolina Cznadel i Katarzyna Byrzykowska.



Wyniki jakie osiągnęli nasi zawodnicy w ogólnopolskim turnieju są następujące.

Juniorzy:
- gra pojedyncza juniorów: I - m. Nikodem Ratkowski, II - m. Miłosz Ryk,
- gra mieszana juniorów: I - m. Nikodem Ratkowski - Paula Roman UKS OSiR "Badminton" Sławno, II - m. Miłosz Ryk - Anastasiia Volkova KS "Korona" Pabianice.

Juniorzy młodsi:
- gra pojedyncza juniorek mł.: V-VI miejsca Monika Barańska, Oliwia Reichel,
- gra podwójna juniorek mł.: III - m. M. Barańska - O. Reichel

Młodziki:
- gra pojedyncza młodziczek: III - m. Michalina Prendecka,
- gra pojedyncza młodzików: III - miejsca Maciej Kruszyński i Filip Prendecki, V - m. Hubert Sznyter,
- gra podwójna młodzików: II - m. Filip Prendecki - Antoni Jabłoński UKS OSiR "Badminton" Sławno, III - m. M. Kruszyński - H. Sznyter,

Młodziki młodsi:
- gra pojedyncza młodziczek mł.: VI - m. Wiktoria Zblewska, miejsca XI-XV Weronika Szatkiewicz, Wiktoria Rajkowska i Karolina Cznadel,
- gra pojedyncza młodzików mł.: VII-XII miejsca Wojciech Lebioda, Kacper Pyter, Jakub Byrzykowski, Krystian Morawski, XIX miejsce Norbert Maciuszko,
- gra podwójna młodziczek mł.: V - m. W. Szatkiewicz - W. Zblweska,
- gra podwójna młodzików mł: I - m. W. Lebioda - Błażej Lange MKB "Lednik" Miastko, III - m. J. Byrzykowski - N. Maciuszko, V - m. Filip Morawski - Krystian Morawski,
- gra mieszana młodzików mł.: VII - m. F. Morawski - W. Rajkowska.


Wojewódzki turniej
Żaki:
- gra pojedyncza dziewcząt: II - m. W. Szatkiewicz, V-VIII miejsca W. Zblewska, W. Rajkowska,
- gra pojedyncza chłopców: III - m. K. Morawski.
Krasnale:
- gra pojedyncza dziewcząt: I - m. Karolina Cznadel,
- gra pojedyncza chłopców: I - m. Filip Morawski.

Autor zdjęć: Marian Pietruszyński
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości