Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
poniedziałek, 21 maja 2018 r. 141 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Dwie dziewiątki Nikodema
Czwartek, 11 maja 2017 (15:08:22)

W Lublinie w dniach 21/23.04.2017.r. w hali Centrum Sportowe Akademos przy ul. Symfonicznej 1 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Badmintona, W mistrzostwach udział wzięło 123 zawodniczek i zawodników, zawody zostały rozegrane systemem grupowo - pucharowym i stały na bardzo wysokim poziomie w których wzięli udział medaliści ostatnich Mistrzostw Europy, które zakończyły się tydzień wcześniej. ZKB "Maced" Polanów był reprezentowany przez Nikodema Ratkowskiego w kategorii juniorów. Nikodem wystąpił w grze mieszanej w parze z Paulą Roman z UKS OSiR "Badminton" Sławno i w grze podwójnej w parze z Łukaszem Stępniewskim MKB "Lednik" Miastko w jednej i drugiej grze uplasował się na dobrym IX miejscu. W grze mieszanej z partnerką w pierwszej rundzie zmierzyli się z Konradem Płoch UKS "Start" Widełka (uczestnik ostatnich Mistrzostw Europy) - Dorota Matysiak UKS "Hubertus" Zalesie Górne przegrali 17:21 i 10:21. W grze podwójnej z partnerem przegrali z parą z numerem 2 w turnieju Michał Kikosicki AZSUM Łódź (uczestnik ostatnich Mistrzostw Europy) - Adam Szolc KS "Hubertus" Zalesie Górne 10:21 i 17:21. Mimo dwóch przegranych meczy występ naszego zawodnika można uznać za dobry gdyż w każdym meczu Niko walczył do końca, akcje były i długie i zacięte, bo można przegrać ale po dobrej grze bo dopóki się walczy to jest się zwycięzcą.Osiem jedynek w Kołobrzegu


W Kołobrzegu 23.04.2017.r. w Hali MOSiR przy ul. Łopuskiego 38 odbyły się Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Badmintona. W zawodach udział wzięło 40 zawodniczek i zawodników z różnych stron kraju. Mistrzostwa rozegrano systemem do dwóch przegranych i stały na różnym poziomie. ZKB "Maced" uzyskał następujące wyniki.
Gry pojedyncze
D11 dziewcząt: I - m. zł. medal Zuzanna Byrzykowska.
D13 chłopców: I - m. zł. medal Jakub Byrzykowski, II - m. sr. medal Kacper Pyter, III - m. br. medal Filip Morawski, IV - m. Krystian Morawski, V Wiktor Kaszubowski.
D15 dziewcząt: I - m. zł. medal Amelia Gryguła, II - m. sr. medal Weronika Szatkiewicz, IV - m. Wiktoria Rajkowska, V-VI miejsca Wiktoria Zblewska i Katarzyna Byrzykowska.
D15 chłopców: I - m. zł. medal Wojciech Lebioda, II - m. sr. medal Marcel Malek.
Senior mężczyzn: I - m. zł. medal Adrian Kaszubowski.
Gry podwójne
Klasa otwarta kobiet: I - m. zł. medal Amelia Gryguła - Katarzyna Byrzykowska, II - m. sr. medal Weronika Szatkiewicz - Wiktoria Zblewska.
D13 gra podwójna chłopców: I - m. zł. medal Jakub Byrzykowski - Kacper Pyter, II - m. sr. medal Filip Morawski - Krystian Morawski.
D15 gra mieszana: I - m. zł. medal Amelia Gryguła - Marcel Malek, II - m. sr. medal Weronika Szatkiewicz - Krystian Morawski, III - m. br. medal Wiktoria Zblewska - Jakub Byrzykowski.

Autor zdjęć: Marian Pietruszyński
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości