Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
niedziela, 20 maja 2018 r. 140 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Pierwsze punkty
Wtorek, 16 maja 2017 (12:24:21)

W Przeźmierowie 28.04.2017.r. w Hali OSiR przy ul. Kościelnej 46 odbyły się MMM (Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików) w Badmintona. W zawodach udział wzięli zawodniczki i zawodnicy reprezentujący 12 klubów turniej został rozegrany systemem pucharowym. W mistrzostwach udział mogli wziąć zawodniczki i zawodnicy z województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego, w wieku od 12 do 15 lat, każdy zawodnik czy zawodniczka mogła zagrać tylko w dwóch grach. ZKB "Maced" Polanów reprezentowali: Michalina Prendecka, Amelia Gryguła, Katarzyna Byrzykowska, Hubert Sznyter, Maciej Kruszyński, Filip Prendecki, Kacper Pyter, Marcel Malek, Jakub Byrzykowski i Norbert Maciuszko. W tych zawodach zawodnicy walczyli o punkty dla klubu, gminy, powiatu i województwa oraz dla siebie na listę klasyfikacyjną w PZBad. Punkty dla klubu się zdobywało za zajęcie miejsc od I - VIII, za I - miejsce 3p. za II - m. 2p. i za miejsca od III-VIII po 1 punkcie. W tej rywalizacji osiągnęliśmy średnie wyniki, ponieważ mieliśmy większość zawodników do 13 lat którzy trenują do półtora roku a tak jak w każdym sporcie każdy rok treningu to jest już duża różnica w wyszkoleniu.Gra pojedyncza młodziczek: III miejsce br. medal Michalina Prendecka, XVII - m. Katarzyna Byrzykowska.
Gra pojedyncza młodzików: IX - miejsce Maciej Kruszyński, Hubert Sznyter, Filip Prendecki, XVII - m. Marcel Malek, Norbert Maciuszko i Kacper Pyter.
Gra podwójna młodziczek: III - m. br. medal Amelia Gryguła - Michalina Prendecka.
Gra podwójna młodzików: II - m. sr. medal Maciej Kruszyński - Hubert Sznyter, V - m. Jakub Byrzykowski - Norbert Maciuszko, XI - m. Marcel Malek - Kacper Pyter.
Gra mieszana młodzików: III - m. br. medal Filip Prendecki - Amelia Gryguła, IX - m. Jakub Byrzykowski - Katarzyna Byrzykowska.
W tych mistrzostwach zdobyliśmy 6 punktów, które zdobyli: 1,5 p. M. Prendecka, i po 1 punkcie: M. Kruszyński, H. Sznyter, Amelia Gryguła, po 0,5 punktu zdobyli: F. Prendecki, J. Byrzykowski, N. Maciuszko.
W klasyfikacji klubów zajęliśmy IV - miejsce z 6 punktami na dwa województwa w województwie zachodniopomorskim jesteśmy na II - miejscu i są to pierwsze punkty zdobyte przez naszych zawodników w tym sezonie.

Autor zdjęć: Marian Pietruszyński
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości