Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
poniedziałek, 21 maja 2018 r. 141 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Program SPOŁECZNIK
Środa, 24 maja 2017 (08:43:30)

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego serdeczne zaproszenie na konferencję dotyczącą Programu SPOŁECZNIK, która odbędzie się we wtorek, 30 maja br., godz. 16.00 w sali nr 300 Urzędu Miejskiego w Koszalinie (ul. Rynek Staromiejski 6-7). Spotkanie organizowane jest w celu przedstawienia idei projektu finansowego wsparcia inicjatyw organizacji pozarządowych oraz środowisk nieformalnych. Program dąży do wzmocnienia kapitału społecznego, promuje aktywność obywatelską oraz zdo lności do współpracy w najbliższym otoczeniu dla osiągania wspólnych celów.
Na realizację pomysłów skierowanych do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, np. wydarzeń kulturalnych, charytatywnych, sportowych, akcji sąsiedzkich na osiedlu, a także przygotowania małej infrastruktury można pozyskać środki w kwocie do 3 tysięcy złotych.
Mając na uwadze Państwa doświadczenie oraz znajomość potrzeb lokalnych społeczności będę wdzięczny za przyjęcie zaproszenia i aktywny udział w spotkaniu, na którym przedstawiciel Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wyjaśni też, w j aki sposób wypełnić wniosek o mikrogrant. Zachęcam już teraz do składani a ofert.
W celu potwierdzenia przybycia, proszę o kontakt z pracownikiem Gabinetu Marszałka Joanną Turską, nr tel. 91 48 07 250.

 Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości