Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
środa, 26 września 2018 r. 269 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Szóstka na MP w Białymstoku
Czwartek, 25 maja 2017 (12:27:41)

W Białymstoku w Hali ZS Nr 6 przy ul. Pietrasze 29 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w Badmintona. W mistrzostwach tak jak w młodzikach mogło zagrać w grach pojedynczych 32 zawodniczki i 32 zawodników oraz w grach podwójnych po 24 pary. Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym w których wystartowało 129 zawodniczek i zawodników. ZKB "Maced" Polanów reprezentowali: Weronika Szatkiewicz, Wiktoria Zblewska, Wiktoria Rajkowska, Wojciech Lebioda, Krystian Morawski i Filip Morawski. Najstarszym wiekowo w naszej ekipie był W. Lebioda, który jest w szóstej klasie SP i on powinien przynajmniej wywalczyć miejsce w pierwszej szesnastce mistrzostw. Nasz zawodnik przegrał w grze pojedynczej z Franciszkiem Dąbrowskim OTB "Lotka" Ostrów Wlkp. 11:21 i 11:21. W grze podwójnej Wojtek w parze z Błażejem Lange MKB "Lednik" Miastko przegrali nieznacznie z parą Jakub Kycko UKS "Kiko" Zamość - Jakub Zawada UKS Amicus Łopiennik Górny 19:21 i 17:21, tym samym Wojtek w grze pojedynczej i podwójnej zajął miejsce XVII. Pozostałe nasze pociechy: Weronika Szatkiewicz, Wiktoria Zblewska, Krystian Morawski czwarta klasa, Wiktoria Rajkowska trzecia klasa i Filip Morawski druga klasa SP pojechali po naukę, dla nich dużym sukcesem już było samo zakwalifikowanie się do mistrzostw. Nasze zawodniczki i zawodnicy zakwalifikowali się w następujących grach i zajęli XVII miejsca.Gra pojedyncza młodziczek młodszych: XVII - miejsca Weronika Szatkiewicz i Wiktoria Rajkowska.
Gra pojedyncza młodzików młodszych: XVII - miejsce Wojciech Lebioda.
Gra podwójna młodziczek młodszych: XVII - miejsce Weronika Szatkiewicz - Wiktoria Zblewska.
Gra podwójna młodzików młodszych: XVII - miejsce Wojciech Lebioda - Błażej Lange MKB "Lednik" Miastko.
Gra mieszana młodzików młodszych: XVII - miejsca Krystian Morawski - Wiktoria Zblewska i Filip Morawski - Wiktoria Rajkowska.
Mimo przegranych gier przez czwartoklasistów i młodszych to ich gra już mogła się podobać i akcje już były dłuższe i coraz ciekawsze i od czegoś trzeba zacząć, żeby nabierać doświadczenia.
Dla tej grupy wiekowej pozostał jeszcze turniej w Polanowie 03.06.2017.r. zagrają w młodzikach młodszych i w dodatkowym turnieju w żakach III-IV klasa i krasnalach I-II klasa SP. W tym turnieju w Polanowie jeszcze zagrają juniorzy młodsi i młodzicy.

Autor zdjęć: Marian Pietruszyński
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości