Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
poniedziałek, 10 grudnia 2018 r. 344 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Mistrzostwa Polski w Ju Jitsu
Poniedziałek, 23 października 2017 (14:38:46)

W dniu 21.10.2017r. odbyły się w Zielonej Górze Mistrzostwa Polski w Ju Jitsu były to pierwsze zawody takiej rangi (dotychczas startowaliśmy w zawodach karate). Dwoje naszych zawodników brało udział w Mistrzostwach.
Zdobyliśmy 3 medale. Konkurencje w jakich brali udział Mateusz Lipski i Jakub Joniec to Grapling oraz kenjutsu sport (walka na miecze samurajskie).
Zawodnicy wykazali się bardzo dużą determinacja i chęcią powrotu z tarczą a nie na tarczy.
Lipski Mateusz wywalczył 2 m- ce w Grapling oraz 3 m-ce w kenjutsu sport, natomiast Joniec Jakub wywalczył 2 m-ce w Grapling.
Trzeba tu dodać że nasi młodzi sportowcy trenują w Żydowie od maja tego roku a na swoim koncie mają już też inne osiągnięcia w sportach walki. Sukces nie jest kwestią przypadku, sukces to owoc ciężkiego treningu podyktowanego pasją i chęcią stawania się lepszym w tym co robimy. - mówi sensei Krzysztof Orlikowski i dodaje że sukces moich zawodników jest moim sukcesem.Autor zdjęć: Krzysztof Orlikowski
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości