Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
niedziela, 20 stycznia 2019 r. 20 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
MAŁE I DUŻE ŻYCZENIA POFRUNĘŁY HEN DO NIEBA…
Środa, 06 grudnia 2017 (10:53:49)

W niedzielę 03.12.2017r. już po raz ósmy małe i duże przedszkolaki spotkały się na polanowskim rynku, aby razem spędzić to grudniowe popołudnie na MIKOŁAJKACH MAŁEGO I DUŻEGO PRZEDSZKOLAKA. W tym roku zgromadzonych gości do wspólnej zabawy zapraszała Pani Nutka, która swoim wspaniały głosem podgrzewała niską temperaturę na dworze. Wszyscy chętnie brali udział w wesołych zabawach i pląsach, a także śpiewali zimowe piosenki.
W przerwach między zabawami występowały przedszkolaki z Przedszkola Gminnego w Polanowie - każda grupa zaśpiewała piosenkę o Mikołaju.Oprócz udziału we wspaniałej zabawie można było kupić świąteczne stroiki, ozdoby choinkowe, ciepłe dania, pyszne i pachnące domowe wypieki, pierniki, domowy makaron oraz gorące napoje. Powodzeniem cieszyła się loteria fantowa zakończona losowaniem atrakcyjnych nagród.
Nie zabrakło oczywiście najważniejszego gościa - Mikołaja, który w tym roku był bardzo wesoły, chętnie śpiewał i tańczył z dziećmi. Jednak największą atrakcją imprezy były balony z helem, które każde dziecko mogło wypuścić do nieba, wypowiadając przy tym swoje marzenie. Widok unoszących się balonów był wspaniały! Mamy nadzieję, że wszystkie marzenia się spełnią!  
Dyrektor Przedszkola Gminnego w Polanowie - Elżbieta Sekuła wraz z pracownikami dziękuje wszystkim Rodzicom, współorganizatorom imprezy i sponsorom za okazaną pomoc, a także wszystkim uczestnikom tegorocznych Mikołajek.

Autor zdjęć: Przedszkole Polanów
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości