Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
sobota, 23 czerwca 2018 r. 174 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Puchary i medale rozdane
Poniedziałek, 09 kwietnia 2018 (09:58:02)

W Polanowie w dniach 17/18.03.2018.r. w hali Gimnazjum przy ul. Gradowe Wzgórze 7 odbył się Strefowy i Wojewódzki Turniej o "Puchar Burmistrza Polanowa" Pana Grzegorza Lipskiego. W turnieju udział wzięło 105 zawodniczek i zawodników reprezentujący kluby z województw: Pomorskiego i Zachodniopomorskiego. Zawody zostały rozegrane systemem grupowo - pucharowym i stały na dobrym poziomie.



W sobotę 17.03.2018.r. odbył się Strefowy Turniej Juniorów i Młodzików zwycięzcami w poszczególnych grach zostali.
Juniorzy
Gra pojedyncza juniorek: I - m. Joanna Dorawa MKB "Lednik" Miastko, II - m. Weronika Niklas UKS "Dwójka" Bytów, miejsca III-IV Monika Barańska KB Polanów, Kornelia Graf UKS "Kometa" Sianów.
Gra pojedyncza juniorów: I - m. Antoni Jabłoński UKS OSiR "Badminton" Sławno, II - m. Dominik Orzechowski, III - m. Szymon Bober oboje UKS "Kometa" Sianów.
Gra podwójna juniorek: I - m. Joanna Dorawa MKB "Lednik" Miastko - Weronika Niklas UKS "Dwójka" Bytów, II - m. Kornelia Graf - Klaudia Orzechowska UKS "Kometa" Sianów, III - m. Monika Barańska - Wiktoria Tobisz KB Polanów.
Gra podwójna juniorów: I - m. Szymon Bober - Dominik Orzechowski UKS "Kometa" Sianów, II - m. Dawid Chmielewski - Oliwier Grzechnik, III - m. Maciej Demczyna - Oliwier Samonek obie pary KS "Badminton"  Gdynia.
Młodzicy
Gra pojedyncza młodziczek: I - m. Martyna Kowalczyk UKS "Kometa" Sianów, II - m. Hanna Bublewicz MKB "Lednik" Miastko, miejsce III-IV Wiktoria Lwandowska "LUKS "Krokus" Góralice i Agnieszka Przybyłko UKS "Kometka" Jastrowie.
Gra pojedyncza młodzików:  I - m. Błażej Lange MKB "Lednik" Miastko, II - m. Paweł Szach UKS "Dwójka" Bytów, miejsca III i IV Sebastian Narbut i Kamil Roman oboje UKS OSiR "Badminton: Sławno.
Gra podwójna młodziczek: I - m. Martyna Kowalczyk - Kinga Szuster UKS "Kometa" Sianów, II - m. Nina Stachowicz - Monika Wojniak UKS OSiR "Badminton" Sławno, III - m. Karolina Brzozecka - Kornelia Treder UKS "Dwójka" Bytów.
Gra podwójna młodziczek: I - m. Błażej Lange MKB "Lednik" Miastko - Paweł Szach UKS "Dwójka" Bytów, II - miejsce Jakub Byrzykowski - Marcel Malek, III - m. Norbert Maciuszko - Filip Morawski obie pary KB Polanów.
Gra mieszana młodzików: I - m. Błażej Lange - Hanna Bublewicz MKB "Lednik" Miastko, II - m. Kamil Roman - Maria Marcinkowska, III - m. Sebastian Narbut - Monika Wojniak obie pary UKS OSiR "Badminton" Sławno.
KB Polanów tym razem wystąpił w mocno okrojonym składzie w juniorach nie zagrali: Michalina Prendecka, Amelia Gryguła oraz Maciej Kruszyński i Filip Prendecki, obie pary w tym czasie reprezentowali ZSP Polanów w Finale Krajowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej roczniki: 2002/4 w Białymstoku gdzie zawodnicy wywalczyli bardzo dobre IV miejsce a zawodniczki zajęły VI miejsce i oby tak było co roku lub lepiej. W młodzikach nie zagrali z powodu choroby: Weronika Szatkiewicz, Wiktoria Zblewska, Kacper Pyter oraz Wiktoria Rajkowska bo była zgłoszona na Finał Krajowy Igrzysk Dzieci do Białegostoku w tym samym czasie co ich starsze koleżanki i koledzy.
W niedzielę 18.03.2018.r. odbył się Wojewódzki Turniej: Młodzików, Młodzików Młodszych i Żaków oraz Seniorów Młodszych i Seniorów.  Od godz. 9.00 turniej rozpoczął się grami: młodzików, młodzików młodszych, żaków i krasnali i od godz. 13.00 do akcji wkroczyli seniorzy młodsi i seniorzy. Zwycięzcami w poszczególnych grach zostali.
Żaki
Gra pojedyncza dziewcząt: I - m. Anna Lange KS "Badminton" Gdynia, II - m. Aleksandra Treder UKS "Dwójka" Bytów, III - m. Matylda Wozniak UKS "Kometa" Sianów i Julia Fabiszewska UKS "Dwójka" Bytów.
Gra pojedyncza chłopców: I - m. Bartosz Dorawa, II - m. Filip Pietruszyński, MKB "Lednik" Miastko, III - m. Hubert Gruba MKB "Lednik" Miastko i Kryspin Garski UKS "Dwójka" Bytów.
Młodzicy młodsi
Gra pojedyncza dziewcząt: I - m. Wiktoria Rajkowska KB Polanów, II - m. Milena Bublewicz MKB "Lednik" Miastko, III - m. Martyna Cybulska i Kornelia Gruba obie MKB "Lednik" Miastko.
Gra pojedyncza chłopców: I - m. Filip Morawski, II - m. Krystian Morawski oboje KB Polanów, III - m. Krzysztof Czaplicki UKS "Kometa" Sianów.
Młodzicy
Gra pojedyncza młodziczek: I - m. Sandra Czupajło, II - m. Gabriela Ordak, III - m. Alicja Dajnowicz wszystkie UKS "Kometa" Sianów.
Gra pojedyncza młodzików: I - m. Jakub Byrzykowski, II - m. Norbert Maciuszko, III - m. Kajetan  Nowak cała trójka KB Polanów i Jakub Klusek MKB "Lednik" Miastko.
Seniorzy
Gra pojedyncza panów: I - m. Nikodem Ratkowski, II - m. Norbert Miarka, III - m. Mateusz Ryk wszyscy Polanów.
Gra podwójna panów: I - m. Nikodem Ratkowski - Mateusz Ryk Polanów Polanów, II - m. Edmund Macionga - Aleksander Sikorski Miastko, III - m. Jacek Mostowski - Robert Specht, IV - m. Robert Gruba - Krzysztof Jura obie pary Miastko.
Seniorzy młodsi
Gra pojedyncza panów: I - m. Mateusz Mazik Polanów, II - m. Bogumił Badurak, III - miejsca Paweł Cieśla, Piotr Morawski, Andrzej Ciuła, Łukasz Wiliusz, Adrian Kaszubowski wszyscy Polanów.
Gra podwójna pań: I - m. Joanna Atras-Sadowska - Marzena Barańska, II - m. Magdalena Gryguła - Alicja Morawska obie pary Polanów.
Gra podwójna panów: I - m. Paweł Cieśla - Mateusz Mazik, II - m. Bogumił Badurak - Andrzej Ciuła, III - m. Piotr Morawski - Łukasz Wilusz.
Gra mieszana: I - m. Mateusz Mazik - Joanna Atras-Sadowska, II - m. Adrian Kaszubowski-Paulina Majtka, III - m. Paweł Cieśla - Marzena Barańska i Piotr Morawski - Alicja Morawska.
W strefowym  turnieju juniorów i młodzików oraz w wojewódzkim turnieju seniorów i seniorów młodszych za pierwsze miejsca wręczono puchary i dyplomy za miejsca na podium , natomiast w wojewódzkim turnieju: młodzików, młodzików młodszych, żaków i krasnali wręczano medale oraz dyplomy dla wszystkich uczestników turnieju. Puchary medale i dyplomy wręczał osobiście Pan Grzegorz Lipski Burmistrz Polanowa. Wszystkich uczestników turnieju poczęstowano jeszcze: kawą, herbatą, ciastem, ciastkami i kiełbaską z rożna.  Wręczono jeszcze nagrody specjalne pejzaże Polanowa i okolic wykonane przez Panią Katarzynę Mażulis artystę plastyka współwłaścicielkę Dworu Warblewo dla najlepszej juniorki którą była Joanna Dorawa MKB "Lednik" Miastko oraz najlepszego seniora którym został Nikodem Ratkowski KB Polanów.

Autor zdjęć: Marian Pietruszyński
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości