Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
środa, 16 stycznia 2019 r. 16 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Programu Społecznik
Środa, 18 kwietnia 2018 (11:24:38)

Ruszyła kolejna edycja "Programu Społecznik", którego realizatorem jest Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski a operatorem Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego. W związku z tym, z inicjatywy Z-cy Burmistrza Polanowa Piotra Górniaka, 13 kwietnia 2018 r. w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Polanowie, odbyło się spotkanie informacyjne dla przedstawicieli sołectw, stowarzyszeń, parafii i innych organizacji pozarządowych. Szkolenie przeprowadziła p. Lidia Pieńkoś - lokalny animator programu.Do rozdysponowania w tegorocznej edycji Społecznika są przeznaczone 3 mln zł z podziałem na: dofinansowanie 500 działań realizowanych w ramach mikrodotacji w kwocie do 3 tys. zł oraz 150 inicjatyw obywatelskich o charakterze powiatowym bądź regionalnym do 10 tys. zł.

W ubiegłym roku zainteresowanie programem Społecznik w naszej gminie było bardzo duże, złożono siedem wniosków na mikrodotacje i wszystkie z nich zostały pozytywnie rozpatrzone. W tegorocznej edycji pierwszy termin naboru wniosków dla naszego sektora mija 25 kwietnia. Pozyskane z programu fundusze można przeznaczyć na organizację wydarzeń kulturalnych, charytatywnych, sportowych, czy akcji sąsiedzkich.

Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości