Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
środa, 16 stycznia 2019 r. 16 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Dobry nastrój
Środa, 25 kwietnia 2018 (08:44:38)

W Suchedniowie w dniach 23/25.03.2018.r. przy ul. Sportowej 1 odbył się Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Badmintona o "Puchar Gór Świętokrzyskich" był to międzynarodowy turniej w którym oprócz czołówki krajowej udział wzięli zawodnicy z klubów: Ukrainy, Białorusi i Łotwy. Turniej został rozegrany systemem grupowo - pucharowym w zawodach udział wzięło 230 zawodniczek i zawodników. KB Polanów był reprezentowany tylko w młodzikach młodszych przez: Wiktorię Rajkowską, Wiktorię Zblewską, Filipa Morawskiego i Krystiana Morawskiego, którzy osiągnęli następujące wyniki.Wiktoria Zblewska w grze pojedynczej w grupie w pierwszej rundzie przegrała z Klaudią Rzeszutek UKS "Start" Widełka 9:21, 21:16 i 15:21 w drugiej rundzie pokonała Julię Koralewską UKS "Korona" Pabianice 21:18 i 21:10, po zajęciu drugiego miejsca w grupie w klasyfikacji końcowej uplasowała się na XIV miejscu. W grze podwójnej Wiktoria zagrała w parze z koleżanką klubową Wiktorią Rajkowska. Nasze zawodniczki w pierwszej grze grupowej pokonały Alicją Więckowską - Gabrielę Winkler MKS "Orlicz" Suchedniów 21:6, 21:13 w drugiej rundzie wygrały z Madarą Mackevica - Anetą Priedniece Łotwa 21:16, 21:8 po wyjściu z grupy na pierwszym miejscu w ćwierćfinale przegrały nasze Wiktorie z Dianą Bezpalową Łotwa - Veroniką Stankevich Białoruś 7:21 i 7:21 zajmując ostatecznie bardzo dobre V miejsce.
Wiktoria Rajkowska po zdobyciu V miejsca w debla z koleżanką klubową w grze pojedynczej w pierwszej rundzie pokonała Hannę Stacherę UKS "Plesbad" Pszczyna 21:6, 21:12 w drugiej rundzie przegrała z Dianą Bezpalową Łotwa 16:21 i 15:21 i z drugim miejscem w grupie w klasyfikacji końcowej uplasowała się także na XIV miejscu. Wiktoria jeszcze zagrała w grze mieszanej w parze z kolegą klubowym Filipem Morawskim w tej grze był tylko system pucharowy w pierwszej rundzie nasza para wygrała walkowerem z parą Karol Warzybok UKS "Chojnik" Jelenia Góra - Madara Mackevica Łotwa w drugiej rundzie w grze o ćwierćfinał przegrali 5:21, 6:21 z parą Michał Melaniuk UKSB "Milenium" Warszawa - Weronika Stankevich Białoruś, po tej przegranej nasza para uplasowała się na bardzo dobrym IX miejscu.
Filip zagrał jeszcze z bratem Krystianem w grze podwójnej i w grupie uzyskali wyniki w pierwszej rundzie przegrali z Kamilem Markus UKS "Korona" Pabianice - Damian Perkowski UKS "Hubal Białystok 14:21 i 8:21 w drugiej rundzie także przegrali z parą Michał Szempliński UKS "Badminton" Stare Babice - Michał Węsławowicz ABRM Warszawa 12:21 i 15:21 tym samym nasza para w grupie zajęła trzecie miejsca i w klasyfikacji końcowej uplasowali się na XV miejscu.  
Krystian w grze pojedynczej w grupie w pierwszej rundzie przegrał z Rafałem Mielnik LKS "Technik" Głubczyce 7:21 i 11:21 w drugiej rundzie nasz zawodnik także przegrał z Kamilem Roman UKS OSiR "Badminton" Sławno 5:21 i 4:21 zajmując ostatecznie odległe XXXI - miejsce.  Porównując poprzedni turniej Grand Prix z Głubczyc to wystąpiła widoczna poprawa przede wszystkim w grach podwójnych oraz w grach pojedynczych mimo, że wyniki były podobne i oby tak dalej.

Autor zdjęć: Marian Pietruszyński
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości