Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
niedziela, 20 stycznia 2019 r. 20 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Piknik Majowy - Dzień Flagi RP w Polanowie
Wtorek, 08 maja 2018 (14:00:15)

2 maja 2018 r. na Rynku Miejskim w Polanowie odbył się uroczysty Piknik Majowy, związany z obchodami Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
 
Uroczystości rozpoczęły się wspólnym odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego i podniesieniem flagi państwowej przez poczet flagowy uczniów klas mundurowych. Licznie zgromadzonych mieszkańców powitał Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski i Wicestarosta Powiatu Koszalińskiego Dariusz Kalinowski, którzy chwilę później zainaugurowali I Bieg z Flagą w Polanowie.By uczcić Święto Flagi oraz przypomnieć sobie ważne informacje o symbolach narodowych, na scenie zaprezentowała się Szkolna Orkiestra Dęta oraz sześciolatki z Przedszkola Gminnego, które przedstawiły ciekawy program wokalno-taneczny. Wysłuchano również wystąpień okolicznościowych,  nawiązujących do historii święta.

Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji zarówno dla starszych jak i młodszych uczestników pikniku. Dzieci wzięły udział w licznych grach i zabawach integracyjnych, w których kibicowały całe rodziny.

Wieczorem odbył się koncert zespołu "Dixieland" a tuż po nim rozpoczęła się zabawa taneczna.

Piknik Majowy został zorganizowany przez Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu, Zespół Szkoł Publicznych, Przedszkole Gminne, Ochotniczą Straż Pożarną oraz Urząd Miejski w Polanowie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości

Autor zdjęć: Aleksander Andrzejewski
Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości