Narodowe Siły Rezerwowe
Archiwum wiadomości
Dobre humory
Poniedziałek, 02 lipca 2018 (11:59:00)

W Miastku 19.05.2018.r. w Hali SP Nr. 3 odbył się Ogólnopolski Turniej: Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Badmintona. W zawodach udział wzięło 49 zawodniczek i zawodników z różnych stron Polski. Turniej został rozegrany systemem grupowo-pucharowym i stał na średnim poziomie. KB Polanów reprezentowali w juniorach młodszych: Amelia Gryguła, młodzicy Kacper Pyter i Jakub Byrzykowski w młodzikach młodszych: Wiktoria Rajkowska, Wiktoria Zblewska i Filip Morawski.

W kategorii juniorów młodszych uzyskaliśmy wyniki.
Gra pojedyncza juniorek młodszych: II miejsce Amelia Gryguła.
Gra pojedyncza juniorów młodszych: IV miejsce Kacper Pyter, VII miejsce Jakub Byrzykowski.
Gra podwójna juniorek młodszych: II miejsce Amelia Gryguła w parze z Natalią Czułowską SSB Sulęcin.
Gra podwójna juniorów młodszych: II miejsce Jakub Byrzykowski - Kacper Pyter.
Gra mieszana juniorów młodszych: I miejsce Amelia Gryguła w parze z Antonim Jabłońskim UKS OSiR "Badminton" Sławno.
Młodziki młodsi wywalczyli miejsca.
Gra pojedyncza młodziczek młodszych: II miejsce Wiktoria Zblewska, III miejsce Wiktoria Rajkowska.
Gra pojedyncza młodzików młodszych: III miejsce Filip Morawski.
Gra podwójna młodziczek młodszych: II miejsce Wiktoria Rajkowska - Wiktoria Zblewska.
Gra mieszana młodzików młodszych: II miejsce Filip Morawski - Wiktoria Rajkowska.
Dwie Wiktorie, Amelia i Filip zdobyli po dwa lub trzy razy miejsca na podium, trudniejsze zadanie mieli młodzicy Kacper i Jakub, którzy zagrali w grupie wiekowej juniorów młodszych a mimo tego zdobyli w grze podwójnej drugie miejsce. W sumie start w turnieju udany wyniki dobre a humory jeszcze lepsze.

Autor zdjęć: Marian Pietruszyński