Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
piątek, 17 sierpnia 2018 r. 229 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
OD BAŁTYKU PO KASZUBY

OD BAŁTYKU PO KASZUBY to aplikacja stworzona dzięki partnerskiemu projektowi Nadleśnictw Trzebielino, Dretyń, Bytów, Sławno, Miastko, Osusznica, Warcino oraz Gmin Czarna Dąbrówka, Darłowo, Lipnica, Malechowo, Parchowo, Polanów, Postomino, Sławno, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie, Bytów, Darłowo, Kępice, Sławno i miast Darłowo i Sławno. Jest ona bazą ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego oraz setek miejsc, którym warto poświęcić choć chwilę. Dodatkowo aplikacja za pomocą wbudowanej nawigacji poprowadzi nas po trasie lub wskaże dojazd do początku trasy lub poszczególnych obiektów. Nawigacja będzie pilnowała naszego położenia na trasie i poinformuje gdy z niej zboczymy. Do każdej trasy dołączono ciekawe obiekty, w tym miejsca krajoznawcze, przyrodnicze, gastronomiczne, noclegowe oraz inne atrakcje turystyczne. Umożliwia ona uzyskanie informacji o najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w okolicy. Jest ona zaprojektowana tak, że umożliwia sprawne funkcjonowanie zarówno online jak też po wcześniejszym pobraniu plików z mapami - offline. Aplikacja dostępna jest w serwisach App Store i Google Play i można jej używać na zarówno na systemie iOS jak i Android.

Zachęcamy do instalacji i korzystania z aplikacji. Ewentualne uwagi i sugestie prosimy kierować do Urzędu Miejskiego w Polanowie.