Polanów On-line Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dołącz do nas na facebooku Obserwuj nas w Google Plus Dołącz do nas na twitterze Dołącz do nas na YouTube Kanały RSS Kontakt z nami
niedziela, 20 stycznia 2019 r. 20 dzień roku
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie
Gminny System Powiadamiania
Gminny Portal Mapowy
RCL - Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego
Pojedynczy Punkt Kontaktowy
CEIDG
Narodowe Siły Rezerwowe
Wiadomości » Aktualności
Seminarium Karate i Ju Jitsu Polanów
Czwartek, 13 grudnia 2018 (13:32:24)

W środę, 5 grudnia 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Polanowie odbyło się seminarium Karate i Ju Jitsu Polanów. Seminarium prowadził Mistrz Świata, wice prezydent UWK Marcin Gawlik 6 dan oraz dyrektor techniczny Spartansa Zygmunt Podgórniak 3 dan. Po profesjonalnie przeprowadzonym seminarium odbył się egzamin na pierwsze stopnie uczniowskie 9 kyu biały pas.


Wszyscy egzaminowani uzyskali nominacje a wyróżnionych Mistrz Marcin Gawlik nagrodził pamiątkowymi medalami. Sensei  Krzysztof Orlikowski zakończył spotkanie słowami skierowanymi do adeptów: "Każdy mistrz był kiedyś uczniem ale nie każdy uczeń będzie kiedyś mistrzem", życzył im wytrwałości i determinacji w dążeniu do celu, podkreślając jednocześnie, że Karate nie ma kresu, jest nieskończoną drogą w podnoszeniu własnych umiejętności u moralności.

Całą uroczystość obserwowali rodzice, dziadkowie, rodziny adeptów oraz Burmistrza Polanowa Grzegorz Lipski, który chętnie wspiera inicjatywy sportowe oraz zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Cofnij Drukuj RSS - Wiadomości